• Dzień Bezpiecznego Internetu

• Dnia 6 lutego w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu odbył się konkurs, którego celem było sprawdzenie znajomości zasad bezpieczeństwa w sieci wśród uczniów naszej szkoły. Z dumą ogłaszamy, że wykazali się doskonałą znajomością tych istotnych treści.

Z wielką radością pragniemy ogłosić, że I miejsce w konkursie zdobyła klasa II, II miejsce przypadło klasie VII, natomiast III miejsce zostało zasłużenie zajęte przez klasę III. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom ich osiągnięć oraz zaangażowania w poszerzanie wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z Internetu.

Dodatkowo, pragniemy poinformować, że w miesiącach lutym i marcu wszyscy uczniowie biorą udział w lekcjach online, prowadzonych przez NASK (Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy), poświęconych różnym aspektom bezpiecznego korzystania z Internetu

• Podsumowanie finału WOŚP

• Kochani, oto rozliczenie naszej zbiórki oraz zbiórki naszych wolontariuszy podczas finały. Wspaniałe kwoty! Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i wasze wielkie serca.