• Makiety Placu Broni

• WSPANIALE - właśnie tak przygotowani byli piątoklasiści do lekcji języka polskiego. Uczniowie, na podstawie opisów z lektury i pracy na zajęciach, przygotowali makiety Placu Broni z książki Ferenca Molnara. Na zdjęciach widać, że wykonali kawał dobrej roboty, z której są bardzo dumni.

• Mikołajki

• Środa w naszej szkole przebiegła radośnie, sportowo i mikołajkowo. Najpierw Mikołaj odwiedził naszych uczniów w szkole, a później wszyscy przenieśli się na boisko gminne, gdzie odbył się III Mikołajkowy Bieg po Zdrowie. Uczestniczyły w nim wszystkie klasy, łącznie z oddziałem przedszkolnym. Rywalizacja sportowa była bardzo zacięta, a wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale. Po biegu mieliśmy okazję ogrzać się przy ognisku i upiec kiełbaski. Była też muzyka i wspólna zabawa. Dobry humor dopisywał wszystkim.

Ogromne podziękowania dla OSP w Bogdańcu, Nadleśnictwa Bogdaniec, rodziców uczestniczących w biegu oraz Rady Rodziców za pomoc w organizacji dzisiejszej imprezy.