• Zimowisko 2023

• W pierwszym tygodniu ferii zimowych uczniowie Szkoły Podstawowej w Jenińcu wraz z uczniami Szkoły Podstawowej w Krzeszycach przebywali na zimowisku w Małym Cichym koło Zakopanego. Dzieci realizowały program nauki jazdy na nartach pod opieką instruktorów oraz zwiedzały okoliczne atrakcje Podhala. Uczestnicy obozu odwiedzili Zakopane wraz z Krupówkami, Wielką Krokiew, gdzie mogli zobaczyć trening kadry Polski, wjechali na Gubałówkę i podziwiali panoramę Tatr. Po ciężkim tygodni pracy na stoku mogli się zrelaksować w basenie termalnym „Gorący Potok” w Szaflarach. To był bardzo udany wyjazd. Było śnieżnie, pracowicie ale też bardzo radośnie.

Zimowisko zorganizował nauczyciel wychowania fizycznego-p. Dariusz Paradowski.

• Podsumowanie WOŚP

• Kochani jesteście wspaniali!!! 6357,21zł -tyle udało nam się zebrać z aukcji i sprzedaży jedzenia podczas turnieju tenisa oraz ze zbiórki w szkole. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wsparcie i otwarte serca. I oczywiście zapraszamy za rok :).