• Dzień Ziemi

• Z okazji obchodów Dnia Ziemi uczniowie klasy  czwartej oraz piątej wykonywali kolorowanki natomiast zadaniem uczniów klas starszych było przygotowanie plakatu.

• Puszczasz gazy? – doświadczenia klasy 7

• Uczniowie klasy 7 w ramach lekcji chemii wykonywali doświadczenia. Mimo edukacji zdalnej i braku dostępu do szkolnego laboratorium udało im się przeprowadzić eksperyment, w którym otrzymali bardzo cenny gaz – tlen. Efekty pracy oceńcie sami na poniższych zdjęciach.

• Lekcje z Temidą

• W dniach 26 i 27 kwietnia uczniowie klasy siódmej i ósmej brali udział w spotkaniu online  w ramach programu edukacyjnego „Lekcje z Temidą”, którego celem jest podnoszenie poziomu wiedzy oraz świadomości prawnej wśród dzieci i młodzieży. Zajęcia przeprowadził prawnik z Warszawy pan Kamil Balcewicz.

Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się:

• Dlaczego ludzie stworzyli prawo?
            • Jak dostać się na studia prawnicze i co można po nich robić?
            • Gdzie szukać pomocy, gdy padnie się ofiarą przestępstwa?
            • Jakie prawa ma konsument?
            • Czym jest stalking?
            • Jak reagować na prześladowanie w szkole?
            • Gdzie szukać przepisów prawa?
            • Co zrobić, gdy kupiona przez Internet rzecz jednak nie jest tą wymarzoną?