• Dyskusyjny Klub Filmowy - spotkanie 2

• 17 grudnia w godzinach wieczornych odbyło się drugie spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Filmidło”, którego opiekunkami są panie Magdalena Mierzejewska oraz Elżbieta Smakulska-Kozyra. Uczniowie klas V - VIII mieli okazję poznać kolejny gatunek filmowy - film grozy. Podczas pełnego emocji i wrażeń seansu uczniowie obejrzeli dwa horrory: "Obecność" oraz "Obecność 2". Krzyków i pisków było co niemiara, ale finalnie wszyscy byli zadowoleni z wieczoru i po godziniw 22 zostali odebrani przez rodziców.

• Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka

• 10 grudnia jest Międzynarodowym Dniem Pracw Człowieka. Z tej okazji zorganizowaliśmyu w szkole debatę w oparciu o Powszechną Deklarację Praw Człowieka. W dyskusji na ten ważny temat brali udział uczniowie klasy 7 i 8, natomiast klasy młodsze stanowiły widownię biorącą czynny udział w wydarzeniu. Po debacie klasy miały do przygotowania plakaty.

• Mikołajkowy bieg po zdrowie

• 6 grudnia odbył się w naszej szkole mikołajkowy bieg, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie, dzieci z zerówki, klas I - III oraz klas starszych. W wydarzeniu uczestniczyli również rodzice uczniów. Po biegu w zimowej aurze czekało ognisko, na którym dzieci piekły kiełbaski i inne smakołyki.